HAKKIMIZDA

Okursoy Yapı

OKURSOY YAPI

İnsan yaşamının daha huzurlu ve konforlu olması için hizmet veren alanlardan en büyüğünü oluşturan inşaat sektöründe güvenirliği, kalitesi ve etik anlayışıyla 1996 yılından itibaren yerini alan Okursoy Yapı;

  • Proje hizmetleri,
  • Danışmanlık hizmetleri,
  • Müteahhitlik hizmetleri,
  • Çelik konstrüksiyon imalat ve montaj işleri
  • Taahhüt işleri,

alanlarında faaliyet göstermektedir. Firmamız her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini artırmakta ve istikrarlı bir biçimde büyümesini sürdürmektedir.

Bu başarıda; iyi planlama, işverene karşı duyulan saygı ve işin en iyi şekilde yapılabilmesi için gereken organizasyonun ve koordinasyonun saptanması gibi hususların da önemli rolü olmuştur.

Yaptığı işlerde güvenilirlik, kalite, disiplin ve etiği ilke edinen firmamız, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerinin her süreçte eksiksiz olarak karşılamayı başarmış, sektöre ait teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, başlanan tüm projelerde doğru ve ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek zamanında ve eksiksiz tamamlamayı, kalite sistemleri çerçevesinde ekip çalışmasına önem vererek kaliteyi sürekli yükseltmeyi, içinde bulunduğumuz topluma ve çevresine saygılı bir kuruluş olmayı, iş hacmini sürekli genişleterek ülke ekonomisine ve istihdama katkıda bulunmayı görev edinmiştir.